Ostatnio dodane:

XI Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

26 kwietnia 2016 roku drużyna naszych uczniów w składzie: Aleksandra Kłos, Przemek Kłos, Gabriela Książek i Rafał Musiatowicz zdobyła II miejsce w Gminnym Turnieju BRD. Organizatorem turnieju była Dyrektor Szkoły Podstawowej w Branicy Radzyńskiej Ewa Luty.
Turniej otworzyła Dyrektor Szkoły Ewa Luty, która przywitała bardzo serdecznie przybyłych uczniów wraz z opiekunami i drużynę strażaków z OSP w Branicy Radzyńskiej Kolonii na czele z  komendantem Jerzym Jakubowskim.
W zawodach wzięli udział uczniowie z pięciu  szkół: ZS w Białej, ZS w Białce, SP w Brzostówcu, ZS w Zabielu i SP w Branicy Radzyńskiej.
Turniej składał się z czterech konkurencji: testów  jednokrotnego wyboru, toru przeszkód składającego się z dziewięciu elementów, jazdy rowerem po wyznaczonym torze z zachowaniem przepisów ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Nad ostatnią konkurencją czuwali strażacy z OSP w Branicy Radzyńskiej. Oni również przeprowadzili pokaz nowoczesnego sprzętu, który jest na wyposażeniu jednostki OSP w Branicy Radzyńskiej Kolonii. Po zakończonych konkurencjach z rąk pana Wójta Wiesława Mazurka i pani Dyrektor Ewy Luty zwycięskie drużyny otrzymały puchary, dyplomy i medale.

 

Drukuj PDF

Powrót do góry

Stopka

Zsbiala.org | Strona administrowana przez Grzegorza Karpińskiego

Publikowanie zamieszczonych materiałów bez podania źródła zabronione.

Zespół Szkół w Białej | Biała 30 | 21-300 Radzyń Podlaski

Tel/fax 83 352 83 29

Copyright © 2018

Template by Joomla 2.5 Templates & Zespół Szkół w Białej.