Ostatnio dodane:

Charytatywny Koncert Mikołajkowy 2016

 

 

W dniu 6 grudnia 2016 r. 33 uczniów z klasy I - III gimnazjum wraz z opiekunami: Małgorzatą Czech, Elżbietą Jurkowską, Haliną Uss wzięło udział w jednodniowej wycieczce do Warszawy. Wizytę w stolicy rozpoczęto od pobytu w Centrum Handlowym „Promenada”, gdzie uczniowie zjedli smaczny obiad. Podziwiali świąteczną dekorację, wystroje ekskluzywnych sklepów. Następnie uczestniczyli w Charytatywnym Koncercie Mikołajkowym pt. „ 5 złotych minut ratujących życie”, który odbył się w Hali Widowiskowej „Torwar”.

Spotkanie prowadził Filip Borowski. Podczas koncertu zaprezentowali się artyści sceny polskiej: Antek Smykiewicz, Jula, Sylwia Lipka, Sylwia Przybysz, zespół Future Folk, iluzjonista Maciej Pol, który bawił wszystkich magicznymi sztuczkami. Wspólnie z artystami śpiewano i tańczono Zumbę. Tradycyjnie impreza stanowiła zwieńczenie prowadzonego przez fundację „Prometeusz” cyklu szkoleń ratownictwa medycznego dla młodzieży szkolnej. Uczniowie mieli okazję obejrzeć zmagania uczniów wybranych szkół w konkursie medycznym pt: ”Pięć minut dla ratowania życia”. Na zakończenie odbyło się spotkanie z prawdziwym św. Mikołajem, który obdarzył zebranych imponującym pokazem laserowych świateł – „Laserowy Show”.

 

Następnie uczniowie pojechali na Stadion Narodowy. Tam poznali cztery niezwykłe trasy: piłkarza, ekskluzywna, historyczna, znani i lubiani oraz punkt widokowy na górnej trybunie PGE Narodowego. Mieli okazję poczuć się jak kibice. Zwiedzili szatnię, w której do meczów Mistrzostw Europy przygotowywali się Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski. Wizyta na tym stadionie była dla wielu kibiców piłki nożnej spełnieniem ich marzeń.

Niezapomnianą atrakcją tego wyjątkowego dnia było obejrzenie iluminacji świątecznych. Uczniowie przeszli szlak wiodący przez Stare Miasto, Nowy Świat. Szczególną atrakcją było także spotkanie św. Mikołaja oraz śnieżny pokaz na fasadzie Zamku Królewskiego.

Wycieczka była bardzo udana. Panowała wspaniała atmosfera. Uczestnicy zrobili sporo pamiątkowych zdjęć.

Elżbieta Jurkowska, Halina Uss

 

 

 

 

 

 

 

Drukuj PDF

Powrót do góry

Stopka

Zsbiala.org | Strona administrowana przez Grzegorza Karpińskiego

Publikowanie zamieszczonych materiałów bez podania źródła zabronione.

Zespół Szkół w Białej | Biała 30 | 21-300 Radzyń Podlaski

Tel/fax 83 352 83 29

Copyright © 2019

Template by Joomla 2.5 Templates & Zespół Szkół w Białej.