Ostatnio dodane:

Zakończenie roku szkolnego 2020

W dniu 26 czerwca 2020 roku nie odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego, tak jak to bywało w latach ubiegłych, na sali gimnastycznej tylko w poszczególnych salach dla poszczególnych klas o wyznaczonych przez Dyrektora Szkoły godzinach. Zmiany spowodowane są szczególną sytuacją epidemiczną w Polsce związaną z pandemią Covid-19 oraz zaostrzeniami sanitarnymi. Z uwagi na szczególną sytuację prosimy aby uczniowie przybyli na wyznaczone godziny, przy wejściu do szkoły dezynfekowali ręce, koniecznie mieli maseczki na twarzach. Do szkoły uczniowie wchodzą bez rodziców, których prosimy o zaczekanie na dzieci na placu szkolnym.

Uczniowie klas I-III kierują się do szkoły wejściem od placu szkolnego, natomiast uczniowie klas IV-VIII wchodzą do szkoły od strony ulicy. Każdemu uczniowi pani sekretarka dokona pomiaru temperatury ciała.

O godzinie zakończenia roku szkolnego poinformowali Państwa wychowawcy umieszczając szczegółowe informacje w wiadomościach Dziennika Librus.

Proszę pamiętać o zwrocie podręczników oraz książek do biblioteki szkolnej, jeśli jeszcze nie zostały oddane. Podręczniki uczniowie zostawiają w klasach.

Dziękujemy rodzicom za wyrozumiałośc i współpracę w tak szczególnej dla wszystkich sytuacji. Wszystkim życzymy zdrowego i bezpiecznego wypoczynku!

Do zobaczenia we wrześniu!

Drukuj PDF

Powrót do góry

Stopka

Zsbiala.org | Strona administrowana przez Grzegorza Karpińskiego

Publikowanie zamieszczonych materiałów bez podania źródła zabronione.

Zespół Szkół w Białej | Biała 30 | 21-300 Radzyń Podlaski

Tel/fax 83 352 83 29

Copyright © 2020

Template by Joomla 2.5 Templates & Zespół Szkół w Białej.