Ostatnio dodane:

Aktualności

Świętujemy Dzień Sportu

Drukuj PDF

Dnia 21 czerwca 2017r. w Zespole Szkół w Białej odbyło się Święto Sportu Szkolnego i Dzień Dziecka zorganizowany przez Radę Rodziców na czele z Panią przewodniczącą Mariolą Mazur i panią Edytą Zabielską przy współudziale nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół w Białej.
Specjalnie na tę okazję przygotowano liczne atrakcje: dmuchany zamek- zjeżdżalnię dla najmłodszych dzieci, nauczyciele wychowania fizycznego oraz oddziałów przedszkolnych przygotowali liczne konkurencje sportowe i konkursy. Wszyscy uczestnicy  mieli okazję wykazania się zręcznością. Dużo radości i uśmiechu sprawiły dzieciom turnieje zorganizowane przez panów Tomasza Odrzygoździa, Ireneusza Mroczka i Grzegorza Niewęgłowskiego. Zainteresowaniem przedszkolaków cieszyło się „malowanie twarzy". Szczególną atrakcją był występ artystów z cyrku FOCUS, który przybył do naszej szkoły z Zamościa.
W ofercie były również:  pieczone kiełbaski, lody, zimne napoje. Dużym powodzeniem cieszyły się przekąski przygotowane przez rodziców.
Takie spotkanie niewątpliwie wzmocniło więzi emocjonalne dzieci, integrując rodziców ze szkołą oraz stwarzając okazję do aktywnego spędzania wolnego czasu. Piknik rodzinny jest świetną okazją dla maluchów, które dopiero rozpoczną przedszkolną edukację, aby pod opieką nauczycieli poznać szkołę oraz nowych kolegów i koleżanki.
Dziękujemy, za bezinteresowną pomoc i życzliwość okazaną naszej szkole podczas organizacji Pikniku Rodzinnego: przede wszystkim rodzicom, panu wójtowi i wszystkim osobom, które przyczyniły się do uświetnienia tej imprezy.

 

 

 

 

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Drukuj PDF

Informujemy, że zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Zespole Szkół w Białej odbędzie się

w piątek 23 czerwca o godz 9.30

Wszystkich uczniów i rodziców serdecznie zapraszamy

Dyrekcja i nauczyciele

Dzień Matki w Szkole Podstawowej w Białej

Drukuj PDF

W dniu 25 maja, nieco inaczej niż w ubiegłych latach, obchodzony był Dzień Matki w Szkole Podstawowej w Białej. Każda klasa: I, II i III urządziła kameralne spotkanie z Mamusiami w swojej klasopracowni. Prezentowany program miał charakter i humorystyczny, i refleksyjny. Dzieci pokazały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, taneczne, muzyczne, malarskie i gimnastyczne. Nie lada kłopot miały Mamy w rozpoznaniu swojej podobizny na portretach autorstwa ich pociech. Podczas zabawnych quizów dziewczynki i chłopcy mogli zweryfikować wiedzę o upodobaniach i marzeniach swoich Mamuś, zaś Mamusie podziwiały swoje pociechy, śmiały się i wzruszały. Miłym gestem były wręczone Mamom upominki wraz z najlepszymi życzeniami oraz pyszny poczęstunek przygotowany przez kochane Mamy.

Cudowny Dzień Dziecka :)

Drukuj PDF

Dnia 1 czerwca 2017 r. uczniowie najmłodszych klas szkoły podstawowej wesoło świętowali Dzień Dziecka. Wychowawczynie – pani Beata Spozowska, Elżbieta Czubak i Wioletta Korycińska w porozumieniu z rodzicami zaproponowały dzieciom dzień przepełniony zabawą i uśmiechem. Tuż po porannym dzwonku wyruszyliśmy autokarem do Łukowa. Celem naszej podróży było centrum rozrywki „ Arkabos”. Na atrakcyjnym placu zabaw każdy znalazł coś dla siebie i wesoło spędzał czas to w basenie z plastikowymi kulkami, to na zjeżdżalniach albo karuzeli. Powodzeniem cieszyły się również gry zręcznościowe i niewielkie samochody licznie oblegane przez chłopców.

 

Gdy już każdy był zmęczony ale wciąż uśmiechnięty, podano posiłek i napoje chłodzące. Troszkę niechętnie opuszczaliśmy to radosne miejsce, jednak było warto, ponieważ udaliśmy się do parku, gdzie znów mogliśmy korzystać z wielu atrakcji. Ze smakiem zjedliśmy również lody, które również dla nas przygotowano. Wszystko co dobre, szybko się kończy, więc wycieczka nieubłaganie dobiegała końca. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły, a tam czekał na obiad i słodki deser! To był udany dzień! Szkoda, że tak szybko przestajemy być dziećmi…

Słodkie życzenia w Dniu Mamy

Drukuj PDF

Najlepsze życzenia dla wszystkich mam, dużo uśmiechu na twarzy, zadowolenia ze swych pociech, sił na codzienne zmagania składają swoim kochanym Mamom uczniowie Zespołu Szkół w Białej. W związku ze zbliżającym się Dniem Matki wolontariuszki z gimnazjum rozprowadzały wśród uczniów słodkie laurki dla mam. Cieszyły się one ogromnym powodzeniem zarówno wśród uczniów gimnazjum, jak i szkoły podstawowej.Wolontariuszki do przygotowania słodkości poświęciły swój wolny czas, środki, a do tego dołożyły dużo serca. Pozyskane fundusze przeznaczone zostały na kolejne akcje charytatywne.

 

Powrót do góry

Stopka

Zsbiala.org | Strona administrowana przez Grzegorza Karpińskiego

Publikowanie zamieszczonych materiałów bez podania źródła zabronione.

Zespół Szkół w Białej | Biała 30 | 21-300 Radzyń Podlaski

Tel/fax 83 352 83 29

Copyright © 2018

Template by Joomla 2.5 Templates & Zespół Szkół w Białej.