Ostatnio dodane:

Aktualności

Przygotowania do kiermaszu wielkanocnego...

Drukuj PDF

Uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi rodzicami i pomocą wychowawczyń gromadzą wielkanocne stroiki, palmy, pisanki i ozdoby,które następnie przekazane zostaną do Świetlicy Wiejskiej w Białej na Kiermasz Wielkanocny przygotowany przez Storzyszenie Białe Róże.

Więcej…

Lublin - pokazy chemiczne i wizyta w bibliotece

Drukuj PDF

W marcu uczniowie naszego gimnazjum skorzystali z zaproszenia lubelskiej uczelni na pokazy chemiczne. Pokazy są prowadzone od lat  na Wydziale Chemii UMCS dla dzieci i młodzieży szkolnej. Prowadzi je wykwalifikowana kadra pracowników Wydziału Chemii. Były wybuchy, kolorowe mieszaniny z fluorescencyjnymi odcieniami, wiele eksperymentów z cieczami. Uczniowie z Białej zgłaszali się do przeprowadzenia niektórych doświadczeń. Jednym słowem - działo się!

Więcej…

Powitaliśmy wiosnę na sportowo

Drukuj PDF

Uczniowie klas I – III powitali wiosnę na sportowo. Wzięli udział w konkurencjach wymagających szybkości , skoczności i zwinności. Emocje były ogromne! Oczywiście wszystkie zespoły odniosły zwycięstwo, gdyż liczył się udział we wspólnej zabawie.

Więcej…

Baśń muzyczna

Drukuj PDF

W dniu 23 marca 2017 uczniowie z klas I-III pojechali do Radzynia Podlaskiego na baśń muzyczną pt.: „W tajemniczej krainie krasnali” w wykonaniu aktorów z Teatru Muzycznego „Duduś” w Łodzi. Przedstawienie odbywało się w hali sportowej ZSP, wypełnionej po brzegi małymi widzami, żywo reagującymi na sugestywną grę aktorów, porywającą muzykę i proponowane wspólne zabawy.

Więcej…

Wywiadówka

Drukuj PDF

Wywiadówka w ZS w Białej odbędzie się

w poniedziałek 27.03.2017r. godz. 16.30.


Serdecznie zapraszamy!

 

Powrót do góry

Stopka

Zsbiala.org | Strona administrowana przez Grzegorza Karpińskiego

Publikowanie zamieszczonych materiałów bez podania źródła zabronione.

Zespół Szkół w Białej | Biała 30 | 21-300 Radzyń Podlaski

Tel/fax 83 352 83 29

Copyright © 2018

Template by Joomla 2.5 Templates & Zespół Szkół w Białej.