Ostatnio dodane:

Aktualności

Życzenia Noworoczne

Drukuj PDF

W tak wyjątkowym czasie przyjmijcie życzenia na nadchodzący Nowy Rok. Niech będzie czasem radosnym i słonecznym. Życzę, by był to rok spełnionych marzeń i zrealizowanych planów. Niech wszystko układa się po Waszej myśli a wszelkie problemy, zmartwienia i trudności zostaną w starym roku i nie wracają.

Administrator szkolnej strony internetowej:)

Szkolne Jasełka

Drukuj PDF

W czasie przedświątecznym społeczność szkolna uczestniczyła w Jasełkach przygotowanych przez uczniów klasy VII. Inscenizację pamiątki narodzenia Jezusa opracowały panie Elżbieta Jurkowska i Monika Lipska-Zientara. Wszyscy w świątecznym nastroju wysłuchali kolęd i życzeń świątecznych od Dyrektora Szkoły i Samorządu Szkolnego.

 

Więcej…

Wizyta Mikołaja

Drukuj PDF

Dziś Mikołajki! W naszej szkole było dziś bardzo wesoło. Wiele klas obdarowywało się upominkami, a uczniów i nauczycieli odwiedził Święty Mikołaj, który tradycyjnie rozdawał dzieciom prezenty i częstował wszystkich cukierkami. Dziękujemy za wizytę i czekamy na Ciebie za rok!

Podziękowania kierujemy również do pań Marioli Mazur i Edyty Zabielskiej za pomoc w wyczekiwaniu na Świętego Mikołaja i kierowanie Gościa do wszystkich dzieci.

Więcej…

Konkurs recytatorski

Drukuj PDF

W dniu 29 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej w Białej odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I- III pod nazwą „Wierszyki Łamiące Języki”. Piętnaścioro dzieci z klas I – III zaprezentowało wiersze między innymi M. Strzałkowskiej, K. Łochockiej, J. Brzechwy, K. Szoplik. Celem konkursu było rozwijanie świadomości artykulacyjnej, utrwalanie artykulacji trudnych głosek, budzenie zainteresowania literaturą dziecięcą, motywowanie do ćwiczeń logopedycznych. Występujący uczniowie byli oceniani przez komisję, w skład której weszły wychowawczynie klas I- III oraz Pan dyrektor Andrzej Prokopiuk. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, ufundowane przez Radę Rodziców.

Spotkanie z weterynarzem

Drukuj PDF

W dniu 27 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej w Białej miało miejsce spotkanie z Panią weterynarz Anetą Grzywaczewską - Denisiuk, która opowiadała o swojej pracy zawodowej, a także o działalności na rzecz stowarzyszenia „Podaj Łapę”. Dzieci z klas I- III z dużym zainteresowaniem słuchały, a następnie zadawały pytania dotyczące opieki nad zwierzętami oraz pracy Pani weterynarz. Uczniowie przekazali zgromadzoną żywność dla czworonogów, będących pod opieką radzyńskiego Stowarzyszenia „Podaj Łapę”. Pani Aneta doceniając pomoc materialną, przekazała dzieciom oraz wychowawczyniom klas I- III pisemne podziękowanie. Wyrazem podziękowania dla pani Anety Grzywaczewskiej – Denisiuk za poświęcony czas i ciekawą pogadankę była „laurka” podpisana przez wszystkie dzieci z klas I –III.

Powrót do góry

Stopka

Zsbiala.org | Strona administrowana przez Grzegorza Karpińskiego

Publikowanie zamieszczonych materiałów bez podania źródła zabronione.

Zespół Szkół w Białej | Biała 30 | 21-300 Radzyń Podlaski

Tel/fax 83 352 83 29

Copyright © 2018

Template by Joomla 2.5 Templates & Zespół Szkół w Białej.