Ostatnio dodane:

Aktualności

Ogłoszenie

Drukuj PDF

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Informujemy, że aktualny plan zajęć świetlicowych w I semestrze nauki zamieszczony został  w zakładce Rodzic.

Rusza projekt - Wyższa jakość nauczania w Gminie Radzyń Podlaski

Drukuj PDF

Już od 18 września 2017r. rozpoczyna się w naszej szkole realizacja projektu pt:" Wyższa jakość nauczania w Gminie Radzyń Podlaski". Uczniowie będą uczestniczyć w dodatkowych zajęciach wyrównawczych oraz rozwijających zainteresowania. Poniżej zamieszczamy plan zajęć.

Więcej…

Wykaz podręczników do religii

Drukuj PDF


Uwaga!

Ważna informacja dla rodziców i uczniów dotycząca

podręczników do religii na nowy rok szkolny 2017/2018

Więcej…

Zbliża się nowy rok szkolny

Drukuj PDF

Witamy po przerwie wakacyjnej. Mamy nadzieję, że wypoczynek był udany. Wrzesień już blisko. Informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej im. Romualda Traugutta w Białej odbędzie się w naszej szkole 4 września, o godz. 11.30. Autobusy szkolne wyjadą z bazy PKS  godz. 10.45

 

 

Świętujemy Dzień Sportu

Drukuj PDF

Dnia 21 czerwca 2017r. w Zespole Szkół w Białej odbyło się Święto Sportu Szkolnego i Dzień Dziecka zorganizowany przez Radę Rodziców na czele z Panią przewodniczącą Mariolą Mazur i panią Edytą Zabielską przy współudziale nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół w Białej.
Specjalnie na tę okazję przygotowano liczne atrakcje: dmuchany zamek- zjeżdżalnię dla najmłodszych dzieci, nauczyciele wychowania fizycznego oraz oddziałów przedszkolnych przygotowali liczne konkurencje sportowe i konkursy. Wszyscy uczestnicy  mieli okazję wykazania się zręcznością. Dużo radości i uśmiechu sprawiły dzieciom turnieje zorganizowane przez panów Tomasza Odrzygoździa, Ireneusza Mroczka i Grzegorza Niewęgłowskiego. Zainteresowaniem przedszkolaków cieszyło się „malowanie twarzy". Szczególną atrakcją był występ artystów z cyrku FOCUS, który przybył do naszej szkoły z Zamościa.
W ofercie były również:  pieczone kiełbaski, lody, zimne napoje. Dużym powodzeniem cieszyły się przekąski przygotowane przez rodziców.
Takie spotkanie niewątpliwie wzmocniło więzi emocjonalne dzieci, integrując rodziców ze szkołą oraz stwarzając okazję do aktywnego spędzania wolnego czasu. Piknik rodzinny jest świetną okazją dla maluchów, które dopiero rozpoczną przedszkolną edukację, aby pod opieką nauczycieli poznać szkołę oraz nowych kolegów i koleżanki.
Dziękujemy, za bezinteresowną pomoc i życzliwość okazaną naszej szkole podczas organizacji Pikniku Rodzinnego: przede wszystkim rodzicom, panu wójtowi i wszystkim osobom, które przyczyniły się do uświetnienia tej imprezy.

 

 

 

 

Stopka

Zsbiala.org | Strona administrowana przez Grzegorza Karpińskiego

Publikowanie zamieszczonych materiałów bez podania źródła zabronione.

Zespół Szkół w Białej | Biała 30 | 21-300 Radzyń Podlaski

Tel/fax 83 352 83 29

Copyright © 2018

Template by Joomla 2.5 Templates & Zespół Szkół w Białej.