Ostatnio dodane:

Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Drukuj PDF

Informujemy, że zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Zespole Szkół w Białej odbędzie się

w piątek 23 czerwca o godz 9.30

Wszystkich uczniów i rodziców serdecznie zapraszamy

Dyrekcja i nauczyciele

Cudowny Dzień Dziecka :)

Drukuj PDF

Dnia 1 czerwca 2017 r. uczniowie najmłodszych klas szkoły podstawowej wesoło świętowali Dzień Dziecka. Wychowawczynie – pani Beata Spozowska, Elżbieta Czubak i Wioletta Korycińska w porozumieniu z rodzicami zaproponowały dzieciom dzień przepełniony zabawą i uśmiechem. Tuż po porannym dzwonku wyruszyliśmy autokarem do Łukowa. Celem naszej podróży było centrum rozrywki „ Arkabos”. Na atrakcyjnym placu zabaw każdy znalazł coś dla siebie i wesoło spędzał czas to w basenie z plastikowymi kulkami, to na zjeżdżalniach albo karuzeli. Powodzeniem cieszyły się również gry zręcznościowe i niewielkie samochody licznie oblegane przez chłopców.

 

Gdy już każdy był zmęczony ale wciąż uśmiechnięty, podano posiłek i napoje chłodzące. Troszkę niechętnie opuszczaliśmy to radosne miejsce, jednak było warto, ponieważ udaliśmy się do parku, gdzie znów mogliśmy korzystać z wielu atrakcji. Ze smakiem zjedliśmy również lody, które również dla nas przygotowano. Wszystko co dobre, szybko się kończy, więc wycieczka nieubłaganie dobiegała końca. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły, a tam czekał na obiad i słodki deser! To był udany dzień! Szkoda, że tak szybko przestajemy być dziećmi…

Słodkie życzenia w Dniu Mamy

Drukuj PDF

Najlepsze życzenia dla wszystkich mam, dużo uśmiechu na twarzy, zadowolenia ze swych pociech, sił na codzienne zmagania składają swoim kochanym Mamom uczniowie Zespołu Szkół w Białej. W związku ze zbliżającym się Dniem Matki wolontariuszki z gimnazjum rozprowadzały wśród uczniów słodkie laurki dla mam. Cieszyły się one ogromnym powodzeniem zarówno wśród uczniów gimnazjum, jak i szkoły podstawowej.Wolontariuszki do przygotowania słodkości poświęciły swój wolny czas, środki, a do tego dołożyły dużo serca. Pozyskane fundusze przeznaczone zostały na kolejne akcje charytatywne.

 

Dzień Matki w Szkole Podstawowej w Białej

Drukuj PDF

W dniu 25 maja, nieco inaczej niż w ubiegłych latach, obchodzony był Dzień Matki w Szkole Podstawowej w Białej. Każda klasa: I, II i III urządziła kameralne spotkanie z Mamusiami w swojej klasopracowni. Prezentowany program miał charakter i humorystyczny, i refleksyjny. Dzieci pokazały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, taneczne, muzyczne, malarskie i gimnastyczne. Nie lada kłopot miały Mamy w rozpoznaniu swojej podobizny na portretach autorstwa ich pociech. Podczas zabawnych quizów dziewczynki i chłopcy mogli zweryfikować wiedzę o upodobaniach i marzeniach swoich Mamuś, zaś Mamusie podziwiały swoje pociechy, śmiały się i wzruszały. Miłym gestem były wręczone Mamom upominki wraz z najlepszymi życzeniami oraz pyszny poczęstunek przygotowany przez kochane Mamy.

Wywiadówka w maju

Drukuj PDF

Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Białej informują o zbliżającej się wywiadówce w dniu 15 maja 2018r o godz. 16.00

W programie :

- spotkanie rodziców z policjantem i prelekcja dotycząca cyberprzemocy,

- spotkanie z wychowawcami poszczególnych klas

Zapraszamy!

 

Powrót do góry

Stopka

Zsbiala.org | Strona administrowana przez Grzegorza Karpińskiego

Publikowanie zamieszczonych materiałów bez podania źródła zabronione.

Zespół Szkół w Białej | Biała 30 | 21-300 Radzyń Podlaski

Tel/fax 83 352 83 29

Copyright © 2018

Template by Joomla 2.5 Templates & Zespół Szkół w Białej.