Ostatnio dodane:

Spotkanie karnawałowe klas I -III

W dniu 10.02.2021 r. w naszej szkole odbyła się impreza sportowa wieńcząca tegoroczny karnawał. Niektóre dzieci zaprezentowały ciekawe i kolorowe kostiumy, przedstawiające postaci znanych bajek. Nie mogło zabraknąć zabawy przy muzyce. Wszyscy mogli wziąć udział w zabawach i konkurencjach tj: bitwa na papierowe kule, zabawy z chustą Klanza, owijanie papierem toaletowym wybranej osoby na czas, przechodzenie pod liną. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom.Drukuj PDF

Powrót do góry

Stopka

Zsbiala.org | Strona administrowana przez Grzegorza Karpińskiego

Publikowanie zamieszczonych materiałów bez podania źródła zabronione.

Zespół Szkół w Białej | Biała 30 | 21-300 Radzyń Podlaski

Tel/fax 83 352 83 29

Copyright © 2021

Template by Joomla 2.5 Templates & Zespół Szkół w Białej.