Ostatnio dodane:

Góra grosza 2021

Tegoroczna edycja akcji "Gora grosza" trwa od 03.03.2021 do 30.04.2021r. Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w tej inicjatywie.

Rekomendacje dla Góry Grosza w przypadku zdalnej nauki w szkołach.

  1. Nauczyciele za pośrednictwem zdalnych platform e-learningowych – z których korzystają w swojej pracy – np. z Google meet, przekazują informację uczniom i uczennicom o zbiórce Góry Grosza. Na godzinie wychowawczej rozmawiają z uczniami i uczennicami, na czym polega akcja i dlaczego zbieramy monety wykorzystując materiały promocyjne o akcji ze strony www (do pobrania na samym dole strony: dokumenty do pobrania).
  2. Szkolni administratorzy stron, w ramach promocji akcji, mogą zamieścić na witrynach szkół informacje o Górze Grosza.
  3. Zachęcamy do śledzenia i polubienia naszego profilu na: Facebook: https://pl-pl.facebook.com/towarzystwonaszdom, Instagram: https://www.instagram.com/towarzystwonaszdom/
  4. Uczniowie i uczennice zbierają u siebie w domu monety (patrz poniżej korzyści – efekty – z przystąpienia do Góry Grosza).
  5. Nauczyciele mogą również przesyłać zdjęcia „skarbonek Góry Grosza” uczniów i uczennic z domu do nas, a my, za zgodą nauczycieli, wrzucimy zdjęcia na naszego facebooka i instagrama. W ten sposób stworzymy wielką, empatyczną społeczność nieobojętną na potrzeby dzieci, które wychowują się poza własną rodziną.
  6. Kiedy będzie można wrócić bezpiecznie do szkoły – uczniowie i uczennice przynoszą grosze z sobą (już wcześniej policzone) i kierują się instrukcją pakowania.
  7. Przypominamy, że Góra Grosza ma również charakter konkursu – nagradzamy placówki, które zbiorą jak najwięcej pieniędzy

Drukuj PDF

Powrót do góry

Stopka

Zsbiala.org | Strona administrowana przez Grzegorza Karpińskiego

Publikowanie zamieszczonych materiałów bez podania źródła zabronione.

Zespół Szkół w Białej | Biała 30 | 21-300 Radzyń Podlaski

Tel/fax 83 352 83 29

Copyright © 2021

Template by Joomla 2.5 Templates & Zespół Szkół w Białej.